Čištění vrtaných studní Praha

Čištění vrtaných studní

Jste z Prahy nebo okolí? Čištění vrtaných studní v Praze je nutné provádět stejně, jako např. revizi a čištění komínů, nebo plynových kotlů. V případě čištění vrtaných studní v Praze, na rozdíl od kotle nebo komínu, jde navíc přímo o Vaše zdraví. Studna, která není poškozená a je čistá, je zárukou zvýšení čistoty vody a vydatnosti zdroje.

Čištěním vrtaných studní dochází k odstranění přirozeného znečištění způsobeného vlivem přírodních jevů. Voda sebou průběžně do studně přináší různé nečistoty jako je např. písek, bahno a jíl, pyl, prach, plankton a jiné mikroskopické organismy.
Tyto nečistoty a částice spolu s manganem a železem ve studni vytváří sedimenty, kaly a usazeniny na stěnách studní.
Veškeré tyto jevy mají negativní vliv na kvalitu vody a ovlivňují také vydatnost studně. Řešením je právě čištění vrtaných studní.
Vaši vrtanou studnu vyčistíme v Praze nebo kdekoliv v ČR! Volejte 603 478 466.

Jak čištění vrtaných studní v Praze probíhá

Čištění vrtané studny se obecně řečeno provádí mechanickým vyčištěním a dezinfekcí. Cílem čištění vrtané studně je pochopitelně odstranění nečistot. Jako součást čištění studny je možné provést orientační zkoušku vydatnosti vodního zdroje.
Čištění vrtaných studní v Praze by se mělo provádět jednou za 5 až 8 let, ale vždy podle toho, v jakém technickém stavu se studně aktuálně nachází a jaká je kvalita vody z dané studny.

Provádíme čištění vrtaných studní v Praze

Naše firma Studny Petřík provádí čištění vrtaných studní nejen v Praze ale i v jiných městech jako je Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Jičín, Děčín, Semily, Nymburk, Kutná Hora nebo Mladá Boleslav.

Proč provádět čištění vrtaných studní s firmou Petřík?

 • 34 let zkušeností s čištěním vrtaných studní.

  Málokdo má tak dlouhé a obrovské zkušenosti jako my. Čištění vrtaných studní provádíme už 34 let.

 • Máme spokojené zákazníky.

  Naši zákazníci jsou s námi spokojeni. Dáme Vám kontakt a přesvědčte se sami, že čištění vrtaných studní umíme a děláme kvalitně.

 • Příznivé ceny čištění vrtaných studní.

  Čištění vrtaných studní realizujeme nejen v Praze a okolí za velice příznivé ceny. Kontaktujte nás. Potřebujeme znát několik základních informací, abychom Vám mohli dát přesnou kalkulaci na čištění právě Vaší vrtané studny.

 • Jsme profesionálně  odborně způsobilí pro čištění vrtaných studní.

  Jsme profesionálové. Vlastníme doklady o odborné způsobilosti pro čištění vrtaných studní. Pro svou práci používáme profesionální nářadí a nástroje, které nám pomáhají dělat práci efektivně a kvalitně.

 • Přijedeme za Vámi kamkoliv.

  Čištění vrtaných studní provádíme v Praze a okolí nebo po celé ČR. Zavolejte nám a domluvte se s námi na vyčištění právě té Vaší vrtané studny. Domluvíme se na ceně a termínu a následně Vaši studnu v dohodnutém termínu a rozsahu vyčistíme. Ručíme za kvalitu.

Poptávka čištění vrtaných studní v Praze a okolí

Potřebujete provést čištění vrtané studny v Praze? Nebo se jen na něco zeptat? Neváhejte se na nás obrátit! Naše 34-leté zkušenosti jsou Vám k dispozici. 

Pro rychlejší vyřízení Vašeho dotazu volejte 603 478 466. Případně můžete použít tento kontaktní formulář.

Položky označené * jsou povinné.

Zdeněk Petřík

544 72 Bílá Třemešná 203
Mobil: 603 478 466
studny.petrik@seznam.cz

Pobočka Liberec

U Sila 1203
463 11 Liberec
Mobil: 603 478 466
studny.petrik@seznam.cz

2012 © Studny Petřík
Webdesign & SEO: www.eStudio.cz
MENU