Čištění vrtaných studní

Čištění vrtaných studní

Čištění vrtaných studní je nutné provádět stejně, jako např. revizi a čištění komínů, nebo plynových kotlů. V případě čištění vrtaných studní, na rozdíl od kotle nebo komínu, jde navíc přímo o Vaše zdraví. Studna, která není poškozená a je čistá, je zárukou zvýšení čistoty vody a vydatnosti zdroje.

Čištěním vrtaných studní dochází k odstranění přirozeného znečištění způsobeného vlivem přírodních jevů. Voda sebou průběžně do studně přináší různé nečistoty jako je např. písek, bahno a jíl, pyl, prach, plankton a jiné mikroskopické organismy.
Tyto nečistoty a částice spolu s manganem a železem ve studni vytváří sedimenty, kaly a usazeniny na stěnách studní.
Veškeré tyto jevy mají negativní vliv na kvalitu vody a ovlivňují také vydatnost studně. Řešením je právě čištění vrtaných studní.
Vaši vrtanou studnu vyčistíme kdekoliv v ČR! Volejte 603 478 466.

Jak čištění vrtaných studní probíhá

Čištění vrtané studny se obecně řečeno provádí mechanickým vyčištěním a dezinfekcí. Cílem čištění vrtané studně je pochopitelně odstranění nečistot. Jako součást čištění studny je možné provést orientační zkoušku vydatnosti vodního zdroje.
Čištění vrtaných studní by se mělo provádět jednou za 5 až 8 let, ale vždy podle toho, v jakém technickém stavu se studně aktuálně nachází a jaká je kvalita vody z dané studny.

Proč provádět čištění vrtaných studní s firmou Petřík?

 • 34 let zkušeností s čištěním vrtaných studní.

  Málokdo má tak dlouhé a obrovské zkušenosti jako my. Čištění vrtaných studní provádíme už 34 let.

 • Máme spokojené zákazníky.

  Naši zákazníci jsou s námi spokojeni. Dáme Vám kontakt a přesvědčte se sami, že čištění vrtaných studní umíme a děláme kvalitně.

 • Příznivé ceny čištění vrtaných studní.

  Čištění vrtaných studní realizujeme za velice příznivé ceny. Kontaktujte nás. Potřebujeme znát několik základních informací, abychom Vám mohli dát přesnou kalkulaci na čištění právě Vaší vrtané studny.

 • Jsme profesionálně  odborně způsobilí pro čištění vrtaných studní.

  Jsme profesionálové. Vlastníme doklady o odborné způsobilosti pro čištění vrtaných studní. Pro svou práci používáme profesionální nářadí a nástroje, které nám pomáhají dělat práci efektivně a kvalitně.

 • Přijedeme za Vámi kamkoliv.

  Čištění vrtaných studní provádíme po celé ČR. Zavolejte nám a domluvte se s námi na vyčištění právě té Vaší vrtané studny. Domluvíme se na ceně a termínu a následně Vaši studnu v dohodnutém termínu a rozsahu vyčistíme. Ručíme za kvalitu.

Kontaktní formulář pro čištění vrtaných studní

Potřebujete provést čištění vrtané studny?Nebo se jen na něco zeptat? Neváhejte se na nás obrátit! Naše 34-leté zkušenosti jsou Vám k dispozici. 

Pro rychlejší vyřízení Vašeho dotazu volejte 603 478 466. Případně můžete použít tento kontaktní formulář.

Položky označené * jsou povinné.

Zdeněk Petřík

544 72 Bílá Třemešná 203
Mobil: 603 478 466
studny.petrik@seznam.cz

Pobočka Liberec

U Sila 1203
463 11 Liberec
Mobil: 603 478 466
studny.petrik@seznam.cz

2012 © Studny Petřík
Webdesign & SEO: www.eStudio.cz
MENU