Čištění kopaných studní Hradec Králové

Čištění kopaných studní

Jste z Hradce Králové nebo okolí? Čištění kopaných studní je nutné provádět stejně, jako např. revizi a čištění komínů, nebo plynových kotlů. V případě čištění kopaných studní, na rozdíl od kotle nebo komínu, jde navíc přímo o Vaše zdraví. Studna, která není poškozená a je čistá, je zárukou zvýšení čistoty vody a vydatnosti zdroje.

Čištěním kopaných studní dochází k odstranění přirozeného znečištění způsobeného vlivem přírodních jevů. Voda sebou průběžně do studně přináší různé nečistoty jako je např. písek, bahno a jíl, pyl, prach, plankton a jiné mikroskopické organismy.
Tyto nečistoty a částice spolu s manganem a železem ve studni vytváří sedimenty, kaly a usazeniny na stěnách studní.
Veškeré tyto jevy mají negativní vliv na kvalitu vody a ovlivňují také vydatnost studně. Řešením je právě čištění kopaných studní.
Vaši kopanou studnu vyčistíme v Hradci Králové a okolí nebo kdekoliv v ČR! Volejte 603 478 466.

Jak čištění kopaných studní probíhá

Čištění kopané studny v Hradci Králové se obecně řečeno provádí mechanickým vyčištěním a dezinfekcí. Cílem čištění kopané studně je pochopitelně odstranění nečistot. Jako součást čištění studny je možné provést orientační zkoušku vydatnosti vodního zdroje.
Čištění kopaných studní by se mělo provádět jednou za 5 až 8 let, ale vždy podle toho, v jakém technickém stavu se studně aktuálně nachází a jaká je kvalita vody z dané studny.

Provádíme čištění kopaných studní v Hradci Králové

Naše firma Studny Petřík provádí čištění kopaných studní nejen v Praze ale i v jiných městech jako je Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Jičín, Děčín, Semily, Nymburk, Kutná Hora nebo Mladá Boleslav.

Proč provádět čištění kopaných studní s firmou Petřík?

 • 34 let zkušeností s čištěním kopaných studní.

  Málokdo má tak dlouhé a obrovské zkušenosti jako my. Čištění kopaných studní provádíme už 34 let.

 • Máme spokojené zákazníky.

  Naši zákazníci jsou s námi spokojeni. Dáme Vám kontakt a přesvědčte se sami, že čištění kopaných studní umíme a děláme kvalitně.

 • Příznivé ceny čištění kopaných studní.

  Čištění studní realizujeme za velice příznivé ceny. Kontaktujte nás. Potřebujeme znát několik základních informací, abychom Vám mohli dát přesnou kalkulaci na čištění právě Vaší kopané studny.

 • Jsme profesionálně  odborně způsobilí pro čištění kopaných studní.

  Jsme profesionálové. Vlastníme doklady o odborné způsobilosti pro čištění kopaných studní. Pro svou práci používáme profesionální nářadí a nástroje, které nám pomáhají dělat práci efektivně a kvalitně.

 • Přijedeme za Vámi do Prahy nebo kamkoliv.

  Čištění kopaných studní provádíme jak v Hradci Králové, tak po celé ČR. Zavolejte nám a domluvte se s námi na vyčištění právě té Vaší kopané studně. Domluvíme se na ceně a termínu a následně Vaši studnu v dohodnutém termínu a rozsahu vyčistíme. Ručíme za kvalitu.

Mám zájem o čištění kopaných studní - Hradec Králové a okolí

Potřebujete v Hradci Králové provést čištění kopané studny? Nebo se jen na něco zeptat? Neváhejte se na nás obrátit! Naše 34-leté zkušenosti jsou Vám k dispozici.

Pro rychlejší vyřízení Vašeho dotazu volejte 603 478 466. Případně můžete použít tento kontaktní formulář.

Zdeněk Petřík

544 72 Bílá Třemešná 203
Mobil: 603 478 466
studny.petrik@seznam.cz

Pobočka Liberec

U Sila 1203
463 11 Liberec
Mobil: 603 478 466
studny.petrik@seznam.cz

2012 © Studny Petřík
Webdesign & SEO: www.eStudio.cz
MENU